Alcoa® Wheels Ürünlerinin Ülkemizdeki Tek Resmi Tedarikçisiyiz.

Aşağıdaki butona tıklayarak Alcoa® Wheels'in ülkemizdeki resmi satıcısı olduğumuzu doğrulayabilirsiniz.

DAYANIKLILIKTAN ASLA TAViZ VERMEK iSTEMEYENLERE

Alcoa® Wheels, Howmet Aerospace Inc.'in (eski adıyla Arconic Inc) bir parçası olan Howmet Wheel Systems iş biriminin markası ve ürünüdür. Üstelik muadil işlevi gören rakiplerinden %50 daha hafifken aynı zamanda %17 daha güçlü bir yapıya sahiptir.

AKSET olarak ister bireysel ister endüstriyel olarak ihtiyaç duyabileceğiniz Alcoa® Wheels ürünlerini büyük bir titizlik ve geniş ürün yelpazesiyle siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek.

Alcoa® Wheels ürünlerinin tamamı zorlu endüstriyel kullanım şartlarına maksimum seviyede dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Doğru Alcoa® Wheels modelini seçme noktasında sorun yaşıyorsanız uzman ekibimizden bu konu hakkında destek alabilirsiniz.

Alcoa® Wheels, ürettiği tüm ürünlerin zorlu kullanım şartlarında dayanıklılığını ve görünümünü ilk gün olduğu gibi korumasına yardımcı olmak için bir çok farklı koruma kiti ve temizlik aksesuarı sunmaktadır. AKSET olarak tüm Alcoa® Wheels koruma kiti ve aksesuarlarını bize ulaşarak temin edebilirsiniz.

Alcoa Wheels jantlar tek bir katı alüminyum bloğundan dövülerek üretilir. 8.000 tonluk bir presle blok dövülerek jant şeklini alır. Dövüldükten sonra, genel mekanik mukavemetleri en yüksek seviyeye çıkarmak için jantlara ısı uygulanır. Alcoa® Wheels dövme işlemi, diskle kasnağın birleştiği kritik alanda bile alüminyumun parça akışını jantın şekliyle hizalar. En yüksek standartları ve kaliteyi garanti etmek amacıyla yapılan bu işlem ile en zorlu testlere dayanan rakipsiz dövme mukavemetine sahip jantlar elde edilir.

MODELLERi KEŞFEDiN

Alcoa® Wheels ürünlerini endüstriyel ya da kişisel ihtiyaçlarınız için kullanmak mı istiyorsunuz?

CALCULIGHTER®

Ağırlık Tasarrufu Hesaplama Aracı

FiLO SERViS MERKEZi

Alcoa® Wheels jantlar hakkında detaylı bilgi için Filo Hizmet Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Jantlar

Katalog&Broşür İndirin

Cila Ürünleri

Neden Alcoa Wheels?

Somunlar&Subaplar

BiZE YAZIN

info@ak-set.com.tr

BiZi ARAYIN

+90 (332) 251 73 13

+90 534 510 17 68