LASTİK BASINÇ SENSÖRLERİ

Almanya'da üretilen ve tüm ticari araçlar için uygun olan TireCheck Lastik Basınç Sensörleri, aracınız çalışır durumdayken lastik basıncı ve sıcaklık verilerini hassas şekilde yakalar. TireCheck Lastik Basınç Sensörleri iki dakika arayla sürekli veri akışı sağlar.

İLETİŞİM ARAÇLARI

TireCheck iletişim cihazları veri iletirken Radyo Frekans yöntemi kullanır. Lastik Basınç Sensörü sisteminin entegrasyonunu tamamlar. Tirecheck iletişim araçları, veri toplama işlemini güvenilir bir şekilde gerçekleştirmek üzere tasarlanmıştır.

SENSÖR SABİTLEME KAYIŞI

Tüm ticari araçlar için uygun olan ve en zorlu koşullara dayanacak şekilde üretilen patentli TireCheck Sensör Sabitleme Kayışı, güçlendirilmiş elastik yapısı sayesinde hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde lastiklere monte edilir.

Tirecheck, lastik basıncını ve sıcaklığını anlık olarak izleyebileceğiniz bir sistemdir. Gelişmiş Radyo Frekans uzmanlığı ile sınıfının en iyi cihazları ile veri üretir. TireCheck daima doğru, güvenilir ve gerçek zamanlı verileri size hazırlar ve bilginize sunar. Geçmiş raporlarla zenginleştirilen ve özelleştirilebilir uyarılar sayesinde lastik varlıklarınız hakkında doğru kararların en doğru zamanda alınmasına olanak tanır.

Tüm ticari araçlarda etkili bir lastik politikası yürütmek, araç sahiplerine ve filolara önemli miktarda zaman ve mali tasarruf sağlar. Lastik varlıklarınızı yönetirken veriye dayalı bir yaklaşım benimsemek ise kurumsal gelişimi destekler. TireCheck Lastik Basınç Sensörü ile lastiği sürekli takip ederek, lastik ömrünü uzatmak için güçlü çözümler ile operasyonel verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Lastikleriniz ile ilgili olumsuz durumlara karşı önceden önlem alarak zamandan ve maliyetten tasarruf sağlayabilirsiniz. Efektif lastik yönetimi ile lastiklerinizin durumuna göre gerçekleşen yakıt tüketiminizi izleyip kıyaslama yapabilirsiniz. TireCheck’in sunduğu verileri okuyarak en uygun lastik servis planlamasını yapabilirsiniz. TireCheck’in sunduğu yazılım ile sorunlu bir lastiği önceden farkedebilir, hareket halinde yaşanabilecek beklenmedik lastik sorunlarını ön görebilirsiniz.

Lastik basınç sensörleri lastiğe monte edildiğinden dış etmenlere maruz kalabilir. Bu yüzden ürünün tüm bileşenleri son derece kaliteli parçalardan imal edilmiştir. Sağlam bir donanıma sahip TireCheck Lastik Basınç Sensörü, Almanya’da en katı otomotiv standartlarına dayanabilecek testler sonucunda üretilmiştir. TireCheck’in kullandığı Radyo Frekans Vericisi, Avrupa Orijinal Ekipman Üreticileri (OEM) tarafından onaylanmıştır.

BiZE YAZIN

info@ak-set.com.tr

BiZi ARAYIN

+90 (332) 251 73 13

+90 534 510 17 68