DAYTON LASTiKLERi

KEYiFLi BiR SÜRÜŞÜN
EN EKONOMİK YOLU
Dayton'un kanıtlanmış güvenilirliğini ve performasını keşfedin. Uzun ömürlülüğü ve dayanıklılığı ile hem cebinize uygun hem de kaliteli lastik arıyorsanız DAYTON şimdi Konya Lastik Firması AKSET'te sizi bekliyor!
Konya Lastik Dayton

DAYTON LASTiKLERi

KEYiFLi BiR SÜRÜŞÜN
EN EKONOMİK YOLU

Dayton'un kanıtlanmış güvenilirliğini ve performasını keşfedin. Uzun ömürlülüğü ve dayanıklılığı ile hem cebinize uygun hem de kaliteli lastik arıyorsanız DAYTON şimdi AKSET'te sizi bekliyor!

BRIDGESTONE GÜVENCESiYLE

BRiSA TARAFINDAN ÜRETiLDi

1905 yılında, Amerika’da kurulan Dayton markası, yüksek kalite, performans ve fiyat avantajıyla fark yaratan lastikleri araç sahipleriyle buluşturuyor. Sektöre kazandırdığı yenilikçi lastiklerle tanınan Dayton, üretimine Fransa, İspanya ve İtalya’nın yanı sıra Brisa imzasıyla Türkiye’de devam ediyor.

Dayton, kalitesinin yanı sıra uygun fiyatı ile de dikkat çekiyor. Dayton, sağladığı fiyat avantajı ve performansıyla her bütçeye uygun bir ürün gamına sahip.

Dayton, fren performansı, yol tutuş ve uzun ömürlülük performansında sağladığı başarı ile kalitesini kanıtlamış bir lastik markası olarak başta Avrupa olmak üzere dünya pazarlarında öne çıkıyor. Yapılan testler Dayton lastiklerinin hem kuru hem ıslak zemin performansı ile dengeli bir performans sağladığını kanıtlıyor.

Brisa, 13-18 jant aralığında Dayton marka lastikleri, binek ürün grubunda 55 farklı ebatta ve 2 desende, hafif ticari ürün grubunda ise 30 farklı ebatta ve 2 desende Türkiye’de üreterek araç sahipleriyle buluşturuyor.

Dayton, fren performansı, yol tutuş ve uzun ömürlülük konusunda
sağladığı başarı ile kalitesini kanıtlamış bir lastik markasıdır

BiZi ARAYIN

+90 (332) 251 73 00

BiZE YAZIN

info@ak-set.com.tr