SUNDUĞUMUZ HiZMETLER

AKSET LASTiK KAPLAMA
SÜRECiNi KEŞFEDİN

Lastiğin kullanım ömrünü yitirmesine kadar olan tüm süreç, belirli zaman aralığında yapmış olduğumuz detaylı fiziksel kontrol ve analizler çerçevesinde müşterilerimize rapor olarak sunulur.

Bu rapor sonucunda müşterilerimiz filolarındaki araçların tamamının lastik ömrü, kullanım detayları, dış kaplama aşınımı gibi kritik faktörler hakkında bilgilendirilir

EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜ

Egzoz emisyonunun önüne geçmek ve çevreye zarar verecek etkilerini ölçmek adına otomobil sahiplerinin belirli aralıklarla egzoz gazı muayenesi, diğer adıyla emisyon testi yapması gerekiyor.

Bu sayede de trafikte seyreden araçlardan yayılan egzoz gazlarının neden olduğu hava kirliliğinin negatif etkilerini en aza indirmek ve çevreyi korumak amaçlanmaktadır.

YÜKSEK KALiTELi
ALÜMiNYUM JANT

Alcoa® Wheels, Howmet Aerospace Inc.'in (eski adıyla Arconic Inc) bir parçası olan Howmet Wheel Systems iş biriminin markası ve ürünüdür. Üstelik muadil işlevi gören rakiplerinden %50 daha hafifken aynı zamanda %17 daha güçlüdür.

AKSET ALÜMiNYUM SAC

AKSET olarak endüstriyel müşterilerimizin yüksek hacimli siparişlerine cevap verebilen güçlü stok altyapımızla EN ve TSE sertifikasyonlarıyla tam uyumlu üretilmiş dünyaca ünlü markaların yüksek kaliteli alüminyum saç tedarikçisi olarak endüstriyel ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla cevap verebilecek stratejik ortağınızız.