Çeyrek Asırdır Faaliyet Gösteriyoruz

1996 yılında ticari hayatına başlayan AK-SET, 2000 yılında BRISA BRIDGESTONE SABANCI Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile yaptığı bayilik anlaşmasıyla halen Konya’da BRIDGESTONE ve LASSA lastiklerinin yetkili toptancı bayisi olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Konya’ da bulunan 2.000m2 ‘ si kapalı toplam 3.000m2 ‘ lik modern tesisinde, Konya merkez ve ilçelerindeki müşterilerine eğitimli profesyonel kadrosuyla hizmet vererek başarı grafiğini hızla yükseltmektedir.

Müşteri beklentilerini eksiksiz karşılamak amacıyla HAYES-LEMMERZ JANTAŞ’ ın Konya bölge bayiliğini de bünyesine katan AK-SET, büyüme yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmiştir.

AK-SET, 2007 yılında dünyanın en büyük lastik kaplama şirketlerinden olan BANDAG ile yaptığı anlaşma sonucunda da kurduğu soğuk lastik kaplama tesisi ile hizmet yelpazesini genişletmiştir.

2013 yılında Alcoa® Wheels Alüminyum Jantları distribütörlüğünü de ürün yelpazesine katan AKSET, otomotiv sektörüne eşsiz bir ürünü daha kusursuz hizmet anlayışıyla sunmaktan dolayı fazlasıyla gurur duymaktadır.

2013 yılında sigorta sektörüne Mustafa Aktürk Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. grup firmasıyla giriş yaparak, sektördeki en güçlü sigorta şirketleri ile müşterilerinin her zaman yanında olma ilkesini yinelemiştir.

2019 yılında 3. Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m2 büyüklüğünde depomuz ve servis alanlarımızla değerli müşterilerimize hizmete durmadan en hızlı şekilde devam etmektedir.

Konya Lastik

AK-SET, müşterilerinin kalite, güven ve konfor beklentilerini, lider ürünleri modern ve güleryüzlü hizmet anlayışıyla birleştirerek karşılamayı kendisine vizyon edinmiştir.