ALÜMiNYUM JANT

ALÜMİNYUM JANT ÜRÜNLERİ

YÜKSEK KALiTELi
ALÜMiNYUM JANT ÜRÜNLERi

Alcoa® Wheels, Howmet Aerospace Inc.'in (eski adıyla Arconic Inc) bir parçası olan Howmet Wheel Systems iş biriminin markası ve ürünüdür. Üstelik muadil işlevi gören rakiplerinden %50 daha hafifken aynı zamanda %17 daha güçlü bir yapıya sahiptir.

Türkiye’nin Her Yerine Ücretsiz Teslimat

Alcoa® Wheels ürünlerine sahip olmak artık çok kolay! Siz bize gelemeseniz bile biz hayalini kurduğunuz Alcoa® Wheels modelini Türkiye’nin her noktasına özenle paketlenmiş ve hasarsız bir şekilde ücretsiz olarak gönderiyoruz.

İster 1 adet ister 100 adet olsun aradığınız Alcoa® Wheels modelini AKSET güvencesiyle size ücretsiz ulaştıralım.

Her Talebe Yönelik Güçlü Stok Altyapısı

Dünyanın en kaliteli alüminyum jantına ulaşmak istediğinizde ister bireysel ister endüstriyel olarak ihtiyaç duyabileceğiniz Alcoa® Wheels ürünlerini büyük bir titizlik ve geniş ürün yelpazesiyle güçlü stok yapımızla müşterilerimize sunuyoruz.

İster 1 adet ister 100 adet olsun aradığınız Alcoa® Wheels modeline AKSET güvencesiyle rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Alüminyum Jant Temizliği ve Bakımı

Alcoa® Wheels ürünlerine sahip olmak her zaman maksimum performans ve verimlilik için titiz bir temizlik ve bakım sürecini beraberinde getirmektedir. Alcoa® Wheels yanlarının temizliği ve bakımına dair tüm orijinal ürünleri AKSET olarak müşterilerimize sunuyoruz.

Ayrıcalıklı ve Avantajlı Garanti Koşulları

Dünyanın en kaliteli alüminyum jantına sahip olmak beraberinde getirdiği performansın ve verimliliğin yanında bir dizi ayrıcalıklı garanti koşullarına da sahip olmak demektir.

Alcoa® Wheels jantlarının tamamı üzerinde belirtilen üretim tarihinden itibaren 60 ay (5Yıl) boyunca Jantta malzeme ve işçilik kusurları olmayacağı garantisi altındadır. Üstelik bu garanti km sınırlaması olmaksızın geçerlidir.

Uzman Profesyonellerimizle Her Zaman Yanınızdayız

AKSET olarak her biri alanında deneyimli personelimiz ile Alcoa® Wheels jantlarınızın Servis & Değişim süreçlerinde Konya içi ücretsiz hizmet sunuyoruz.

Alcoa® Wheels’in Üstün Kaliteye Sahip Aksesuarlarına Sahip Olun

Alcoa® Wheels ürünleriyle birlikte gelen aksesuarların tamamını AKSET olarak müşterilerimize sunuyoruz. Eğer bir Alcoa® Wheels jantına sahipseniz orijinal Alcoa® Wheels jant aksesuarlarını AKSET’te kolayca bulabilirsiniz.

MODELLERi KEŞFEDiN

Alcoa® Wheels ürünlerini endüstriyel ya da kişisel ihtiyaçlarınız için kullanmak mı istiyorsunuz?

BiZE YAZIN

info@ak-set.com.tr

BiZi ARAYIN

+90 (332) 251 73 00