AKSET KAPLAMA

1

SAHADA LASTiK TOPLAMA

AKSET'in uzman ekibi tarafından belirli zaman aralıkları dahilinde gerçekleştirilen müşteri ziyaretleri sonrasında, belirlenen stratejik plan çerçevesinde toplanan lastikler üzerinde gerekli inceleme çalışmaları ve raporlamalar gerçekleştirilir. Bu aşama sonrasında lastikler, uzman ekibimiz tarafından titizlikle işleme sokulur ve yeni halleriyle müşteriye teslim edilirler.

2

ARAÇ ALTI KAPLANAN LASTiK PERFORMANS TAKiBi

Satışı gerçekleştirilen lastiğin, belirli zaman aralığı ve kullanım koşulları doğrultusunda değişkenlik gösteren lastik hava basıncı, diş milimi ve diş derinlik aşınması gibi fiziksel verileri ölçümlenerek, bu süreçte kullanıldığı kilometre gibi kritik veriler takip edilir.

Bu performans takibi süresince, ilk kullanım ömrünü tamamladığı gözlemlenen lastiklere kaplama yapılarak ikinci kullanım ömürlerine sağlıklı geçişleri sağlanır ve takip sistemimizde kayıt altına alınır.

3

FiLO RAPORLAMA

Lastiğin kullanım ömrünü yitirmesine kadar olan tüm süreç, belirli zaman aralığında yapmış olduğumuz detaylı fiziksel kontrol ve analizler çerçevesinde müşterilerimize rapor olarak sunulur.

Bu rapor sonucunda müşterilerimiz filolarındaki araçların tamamının lastik ömrü, kullanım detayları, dış kaplama aşınımı gibi kritik faktörler hakkında hazırladığımız detaylı raporlar aracılığıyla bilgilendirilir ve gerekli aksiyonların alınması sağlanır.

BiZi ARAYIN

+90 (332) 251 73 00

BiZE YAZIN

info@ak-set.com.tr